KURUMSAL

2002 Yılında Ankara Cemre parkında işletmeci olarak başladığımız go-kart serüvenimiz 10 yılda 7.nesil ve 400 civarında araç üretimine ulaşmıştır.

Şirketimize bağlı Aries Arena Gimat ve Hipodrom Tesisleri ile pist hizmeti vermektedir. Firmamız Türkiye’de 35 in üzerinde tesise yerli üretici ve tedarikçi olarak hizmet vermektedir.

NEDEN YERLİ GO-KART TASARLAYIP İMAL ETME İHTİYACI DUYDUK ?

Ülkemizde bu konu çok yeni ve büyük şehirlerin dışında pek bilinen bir konu değildir. Yurt dışından gelen araçlar çok pahalı ve yedek parça tedariki çok zordur.

Biz ekipce bu konudaki sıkıntıları birebir yaşayan insanlar olarak, ulaşılabilir ekipmanlar  kullanarak yaptığımız tasarımlar sayesinde işletmelerimizin ve meslektaşlarımızın işletme maliyetlerini düşürmek ve ulaşılabilir ekipman ve parçalarla tasarladığımız Go-Kart araçları ile sektörü rahatlatmak istedik. Bununla ilgili 1500 m2 içinde kaynak atölyeleri, montaj hattı, modelhane ve parça deposu bulunan yeni imalathanemizde hizmet vermekteyiz. Şirketimizde 18 sabit personelin yanında tedarikçi ve hizmet satın aldığımız 50 ye yakın firmayla çalışmaktayız.

PİST KURULUMU

Yeni kurmayı düşündüğünüz açık ve kapalı pistlerin etüt ve projelendirme aşamasında uzman kadromuz ile her türlü danışmanlık ve bilgi paylaşımı konusunda destek hizmetleri vermekteyiz.